Proč navštívit Patricii ?

  • Denní menu a minutková kuchyně
  • 27 druhů pizz
  • Kuřácká i nekuřácká část (stavebně oddělená)
  • 6 druhů piv
  • Dětský koutek
  • Klimatizované prostory
  • Kvalitní vína ( i sudová )

 

interier

Vitejte v restauraci a pizzerii Patricie

 

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto věříme, že si restauraci Patrice zamilujete. Uvítá vás zde klidná, příjemná atmosféra a vstřícný personál s profesionálním přístupem. V tomto poklidném prostředí bude i pracovní oběd vždy pohodovou záležitostí a večeře s rodinou či přáteli radostným zážitkem.
Klimatizované prostory disponují dvěma bary, jsou rozděleny na nekuřáckou a kuřáckou část. Na výběr zde máte z 27 druhů vynikajících originálních Pizz, které jsou samozřejmě k dispozicipo celý den.
Kdo neholduje italské pizze, má možnost okusit výtečné denní menu či minutkovoukuchyni. Ceny menu jsou velmi příznivé a začínají již na 89 Kč. Doporučit vám můžeme i úžasné speciality z lávového grilu jako jsou vynikající steaky, grilovanou zeleninku a další.
V parných letních dnech je možnost si všechny tyto dobroty vychutnat i na přilehlé venkovní zahrádce.Ke svlažení hrdla je k dispozici 5 druhů piv - ŠERÁK, SVIJANSKÝ MÁZ, PLZEŇ, PIVO DLE DENNÍ NABÍDKY,.. nespočet míchaných drinků, koktejlů a široká nabídka alkoholických nápojů. Pro řidiče máme připravené  nealkoholické pivo Birell. Pro vaše děti jsou zde k dispozici mléčné koktejly. Pro rodiče máme výbornou kávu značky ORO. Nezapomnělo se ani na kvalitní sudová vína, která jsou původem ze Bzence, a můžete si je odnést s sebou domů. Jejich cena začíná už na 70 Kč za 1l.
 
Prostory restaurace je možné využít i na sledování různých sportovních utkání a zajímavých televizních pořadu či projekcí, a to hned na třech velkých LCD televizích. Myslelo se i na vaše děti, které mají připraven krásný dětský koutek s posezením pro rodiče. Přebalovací pult pro maminky je zde samozřejmostí.
Po domluvě je možnost restauraci využít pro svatební hostiny, promoční hostiny, pietní hostiny, firemní večírky či narozeninové párty. Možnost sestavení kompletního servisu pro různé akce např.: Menu, obložené mísy, výzdoba, možnost profesionální výzdoby ,svatební tabule.
Pokud dojede autem, nebudete mít problém s parkováním, je zde vyhrazeno místo hned před restaurací.